Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jesień średniowiecza" przed biurami PiS w Lublinie. Protest w obronie edukacji seksualnej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 21:46 Powrót do artykułu
P0kojowy noblysta BOLEK JEDNAK MIAŁ RACJĘ CO DO HOMOSEKSUALISTOW...
 Że zapraszał Jarosława z mężem? Też uważam że miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tobie nie ublirzam zrobili to rodzice nie udaremniajac porodu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchałem kiedyś pseudo -   debaty  Czerniaka z Łopatą i myślałem że się popłaczę ze śmiechu, zastanawiałem się o poziomie ludzi którzy oddali na Panów bystrzaków głosy???????????????????
  Ty napewno słuchałeś debaty Czarnka w tv TRWAM to jest dopiero tragedia lub tragikomedia - jak kto woli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1993 syn milicjantów wrzeszczał na falach  licencjonowanej agenturalnej rozgłośni "RÓBTA CO CHCETA". Teraz  do medialnego czerwonego matrixa weszli następni zapgrejdowani agenci "wolnościowcy" z hasłami "ruch... co chceta" ? Dokąd zmierza ten świat?
 Też licencjonowana rozgłośnia to masz na myśli polskie radio, czy polską telewizję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tobie nie ublirzam zrobili to rodzice nie udaremniajac porodu.
A pewnie z ciebie katolik... Typowo polski, z pustostanem między uszami - tu o aborcji piszesz, a pewnie walczysz o ochronę życia poczętego. W dodatku jeśli nie rozumiesz wypowiedzi adwersarza, to na wszelki wypadek i tak atakujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do XD mówisz "niezależnie od tego co mówi pan jędraszewski z kolegami w sukienkach"- wychowania i kultury to Tobie trzeba.
 I tej kultury oraz wychowania ma mnie uczyć ktoś, kto do tej pory w najlepszym wypadku milczał, kiedy inne osoby były wyzywane od zboczeńców, o ile sam ich nie wyzywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba myśleć co się robi a nie rzucać hasłem nuechciana ciąża.... Co to wogole znaczy
 To jest tak jak np.chcesz puścić "bąka",a tu wyskoczy coś więcej i kłopot jak jasny gwint.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne zabawki z betonu  w dzieciństwie dają radę poza tym w oczach tęsknota za inteligencją i ponury wyraz twarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne zabawki z betonu  w dzieciństwie dają radę poza tym w oczach tęsknota za inteligencją i ponury wyraz twarzy .
Ładnie nam się przedstawiłeś ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne zabawki z betonu  w dzieciństwie dają radę poza tym w oczach tęsknota za inteligencją i ponury wyraz twarzy .
 Kolega bardzo obrazowo nam się opisał. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przyjdą takie czasy, że będzie się popierać zepsucie obyczajów. Ze świętej religii uczyni się straszaka, aby obrzydzić ją wszystkim szlachetnym sercom. Podłość będzie nagradzana orderami lub zaszczytami. Lud ogłupiać będą wódką lub innymi elementami, elity szlifami i stanowiskami, a za głowę tych, co będą stawiać opór, wystawi się watahy, cenę, aby się rozprawić z nimi w stosownej chwili..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale paskudy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przyjdą takie czasy, że będzie się popierać zepsucie obyczajów. Ze świętej religii uczyni się straszaka, aby obrzydzić ją wszystkim szlachetnym sercom. Podłość będzie nagradzana orderami lub zaszczytami. Lud ogłupiać będą wódką lub innymi elementami, elity szlifami i stanowiskami, a za głowę tych, co będą stawiać opór, wystawi się watahy, cenę, aby się rozprawić z nimi w stosownej chwili..."
 A przecież wszędzie mówią: przed użyciem leków, zapoznaj się z treścią ulotki, lub skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale paskudy
 No bo ty, to pewnie cud natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Lublinowi i okolicom,PiS - skiemu bastionowi za to czym teraz zajmują się nasi politycy, którzy powinni zajmować sie np służba zdrowia. Pewien znany polityk powiedział że.zadna partia nie zajmowała się sprawami seksu tyle co PiS. To mamy kolejny przykład potwierdzający jego tezę. I to wszystko ma miejsce w środku Europy, W XXI wieku, kiedy szukamy możliwości mieszkania na innych planetach.... Brak mi słów...
No jakoś trzeba ratować sytuację demograficzną, skoro pińsetplus nie działa. A jeśli ma się kompleksy na jakimś punkcie, to zaczyna to przechodzić w obsesję.
 Słuchajcie chopy, trafiliście w sedno. Za czasów po-psl nie było jeszcze tej tęczowej zarazy na ulicach. Te kompleksy widać właśnie na ulicach i przechodzą one w obsesję. Pytam; skąd u tęczowych taka troska o wszystkie dzieci. Odczepcie się się od dzieci innych rodziców, a swoje możecie kształcić w prywatnych salkach. Łon skazał, że pięćset plus nie działa- to też obsesja, a nawet jakaś zaćma, zaćmienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach jest też mustwo reprezentantów LGBT. Kżdy śpi z każdym i propaguje gejowskie hasła. Wystarczy przejść się po osiedlu nad Wisłą.
To nie chodź nie będziesz widzieć tego mustwa
 Już zaczynają ograniczać wolność normalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBGT chce nauczać  wychowania seksualnego hahahahahaha argument bo w Holandii jest mały odsetek młodocianych ciąż i aborcji no jasne że tak skoro miesza się w kakaowym oku, to jest jakiś absurd co oni opowiadają! Prym w rozwodowych statystykach wiedzie Belgia, której wskaźnik rozwodów przekracza 70 proc. Oznacza to, że na 100 zawartych w 2010 r. małżeństw, rozpadło się aż 70. Niedaleko za nią plasują się: Hiszpania, Portugalia Holandia też nie wygląda kolorowo pewnie to przez tą fantastyczną edukacje jaką proponują środowiska LBGT
Oczywiście wg ciebie lepiej po katolicku nie rozwodzić się, tylko pzowalać mężowi na lanie w gębę, na realnie gwałty, na bicie dzieci, a wszystko w imię wyimaginowanej przez kler nierozerwalności małżeństwa, tak?
 To Tam są katolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach jest też mustwo reprezentantów LGBT. Kżdy śpi z każdym i propaguje gejowskie hasła. Wystarczy przejść się po osiedlu nad Wisłą.
To nie chodź nie będziesz widzieć tego mustwa
Już zaczynają ograniczać wolność normalnych.
 Normalnym? Nigdy w życiu. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Lublinowi i okolicom,PiS - skiemu bastionowi za to czym teraz zajmują się nasi politycy, którzy powinni zajmować sie np służba zdrowia. Pewien znany polityk powiedział że.zadna partia nie zajmowała się sprawami seksu tyle co PiS. To mamy kolejny przykład potwierdzający jego tezę. I to wszystko ma miejsce w środku Europy, W XXI wieku, kiedy szukamy możliwości mieszkania na innych planetach.... Brak mi słów...
No jakoś trzeba ratować sytuację demograficzną, skoro pińsetplus nie działa. A jeśli ma się kompleksy na jakimś punkcie, to zaczyna to przechodzić w obsesję.
Słuchajcie chopy, trafiliście w sedno. Za czasów po-psl nie było jeszcze tej tęczowej zarazy na ulicach. Te kompleksy widać właśnie na ulicach i przechodzą one w obsesję. Pytam; skąd u tęczowych taka troska o wszystkie dzieci. Odczepcie się się od dzieci innych rodziców, a swoje możecie kształcić w prywatnych salkach. Łon skazał, że pięćset plus nie działa- to też obsesja, a nawet jakaś zaćma, zaćmienie.
 Jak tak czytam to co wyprodukowałeś, to nabieram pewności że nie tylko dzieciom potrzeba edukacji i nie tylko seksualnej, ale przede wszystkim znajomości języka ojczystego i postawy obywatelskiej. Bo widzisz, każdy porządny obywatel powinien, a nawet na obowiązek troszczyć się o dzieci, ponieważ są one przyszłością narodu. No i nie mówi się "łon" tylko łono. A nikogo nie skazywałem, a już na pewno nie ma pięćset plus. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tobie nie ublirzam zrobili to rodzice nie udaremniajac porodu.
 No proszę. I to pisze na 90% katolik. A co z ochroną życia od poczęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...